צרו קשר עוד היום !

03-6337554

חדשות ועדכונים !

אנטר אירועים במגוון מבצעים לקראת החג,
צרו קשר עוד היום למבצעים חסרי תקדים

אנטר אירועים, מגוון ספקים לאירועים
מושלמים, התקשרו לייעוץ ראשוני

לאירוע מושלם צרו קשר ונחזור בהקדם

אנטר אירועים בפייסבוק

איך בוחרים מקום לחתונה?

אם יוצאים לבילוי חביב במסעדה בסתם יום של חול, גם מקום בינוני יכול להיות נחמד. אבל חתונה? כאן כבר אין מקום לפשרות. כאן אי אפשר להסתפק בלוקיישן חביב עם אוכל חביב. באירוע מיוחד של פעם בחיים – הכל צריך להיות מושלם, ובפרט המקום שבו מתקיים האירוע. אז איך בוחרים באופן הנכון? להלן נפרט למה כדאי לשים לב.

המקום והגודל

יצאתם לחפש מקום לחתונה? ראשית כל, שימו לב שגודלו של המקום מתאים לגודל האירוע המתוכנן. מספר המוזמנים קטן יחסית? אין צורך במקום ענקי וגדול מידות. חפשו מקומות המתמחים באירועים קטנים – בהחלט לא תרגישו בנוח (וכך גם האורחים שלכם) במקום גדול מדי. החתונה המתוכננת גדולה יחסית? הדבר האחרון שתרצו הוא מקום שיגרום לאורחים שלכם להרגיש אי נוחות וצפיפות. נחוץ לכם מקום גדול ומרווח.

Bride and groom holding champagne glasses
המקום והעובדים

מלבד גודלו של המקום, אין ספק שהגורם האנושי אחראי להבדל בין אירוע סביר לבין אירוע מיוחד. גם אם המקום מפואר ונוצץ, הרי שעובדים חמוצים ובלתי מקצועיים אינם מה שאתם רוצים. חפשו מקום לחתונה שבו כל העובדים נרתמים להצלחת האירוע. מקום שיעזור לכם ליהנות באמת מהחתונה שלכם מעסיק עובדים שמבינים את התפקיד שלהם: מלצרים, עובדי מטבח, מנהל אירועים, מקבלי הפנים. התרשמתם לטובה מהעובדים ומהמחויבות שלהם? אתם בהחלט בדרך הנכונה. חיוני שמנהל האירועים ישוחח אתכם מראש, יברר מה אתם רוצים, מה אתם מחפשים, מהו הטעם והסגנון שלכם. אם מתעניינים בכם, זה אומר שההצלחה שלכם חשובה ושיעשו הכל כדי שתהיו מרוצים.

המקום, האוכל וחוות הדעת

תפריט עשיר נותן יותר, אך אי אפשר לצפות להצלחה גדולה אם מדובר במקום שאינו דואג לרמת ההכנה והבישול, כלומר: לאוכל מצוין. מקום לחתונה שמשלב עבורכם בין מנות מגוונות לבין בישול גורמה – זהו המקום שבו תרצו לחגוג את היום הגדול. לכן, אל תוותרו על בדיקה מקדימה. אל תהססו לברר מה אומרים זוגות שכבר התחתנו במקום שנראה לכם ראוי – מה הם אומרים על הטעמים ועל צורת הגשת הכיבוד. אל תהססו לרדת לפרטים, כי אירוע בטעם טוב משאיר את הרושם הנכון.

לפרטים נוספים צרו קשר :