צרו קשר עוד היום !

03-6337554

חדשות ועדכונים !

אנטר אירועים במגוון מבצעים לקראת החג,
צרו קשר עוד היום למבצעים חסרי תקדים

אנטר אירועים, מגוון ספקים לאירועים
מושלמים, התקשרו לייעוץ ראשוני

לאירוע מושלם צרו קשר ונחזור בהקדם

אנטר אירועים בפייסבוק

הפקות אירועים– זיכרונות שימושיים לשמחה שלכם

אין התרגשות גדולה יותר מתכנון היום הגדול שלכם לפרטי פרטים, אם זה אירוע לבני נוער כמו בר-מצווה או הפקת חתונה מורכבת, יש אינספור פרטים לתכנן, לבחור ולהתרשם מהם. האירוע המיוחד שלכם הוא יום שתזכרו לתמיד. אחד הדרכים הטרנדיות ביותר כיום להעניק מזכרת מיוחדת לאורחים שלכם היא לבחור באופציית מגנטים לאירועים. נשמע פשוט למדי, צלם המגנטים מסתובב באירוע שלכם ותופס רגעים מצחיקים ומיוחדים עם האורחים שלכם. תוך שעה קלה, הצלם יוצר קולקציית מגנטים, מציג אותם על לוח מעוטר וכל אורח יכול לקחת את המגנט שלו ושל משפחתו למזכרת.

למרות הפשטות של החוויה, הכנו לכם מספר שלבים בדרך לבחירת צלם המגנטים המושלם עבורכם ועבור האירוע שלכם. אחת הסוגיות המרכזיות בבחירת מגנטים לאירועים היא למצוא את החברה המתאימה או האדם המתאים לבצע את העבודה, אנחנו נשמח לעזור!

לאיזה נקודות כדאי לשים לב שמשלבים מגנטים לאירועים באירוע הבא שלכם?

  • ניסיון קודם: בקשו לראות פורטפוליו של עבודות קודמות ואירועים קודמים. צלם מנוסה וודאי יהיה עמוס בדוגמאות להראות לכם. נסו לבחון את איכות התמונות, הגיוון של הקהל המצולם ואיכות הגרפיקה והחומר של המגנט.
  • איכות הגרפיקה והצילום: כל הרעיון מאחורי המגנטים הוא בעצם לצרף ברכה משלכם, מזכרת עם שמכם והתאריך וכו' על תמונה ייחודית של האורחים, אותה יוכלן לתלות בבית שלהם. בקשו מהצלם לראות דוגמאות כדי לראות איזו גרפיקה מוצאת חן בעיניכם ואת סגנון הצילום שלו. אחרי שבחרתם צלם, וודאו שהטקסט שבחרתם למגנטים הוא מדויק, השם והתאריך הנכון.
  • השוואת מחירים: בצעו השוואה יסודית לפני שאתם בוחרים, ישנם עסקים גדולים וקטנים של מגנטים לאירועים ומגוון מחירים בטווח רחב במיוחד. בקשו לדעת את המחיר מראש, כמות התמונות המתקבלות.
  • הגדירו טווח זמנים: הזמן שהצלם ישהה באירוע הוא קריטי לתכנון ולתקציב. ענו לעצמכם על השאלות הללו –  האם אתם רוצים רגעים מתחילת האירוע ומסיום החגיגות? האם אתם רוצים צלם לשעה קצרה של הריקודים? האם חשוב לכם שהטקס – בר המצווה או החופה – גם יונצח במגנטים? השתמשו בתשובות כדי להגדיר לצלם מה אתם צריכים ממנו בדיוק ולקבל מחיר מדויק.
  • גיוון :לאחר שבחרתם צלם, שימו לב להנחות אותו לכבוד האירוע. קודם כל, כדי שלא כל דודה ואחיין יתלוננו למה להם אין מגנט למזכרת, בקשו מהצלם לפזר תמונות של האורחים באופן שווה. נכון, קשה להסיר את העיניים מהצעירים ברחבה, אבל גם דוד שאול שיושב ונהנה מהסטייק שלו היה שמח לקבל מזכרת מהאירוע המרגש שלכם.

בעידן הסלפי והעולם הוירטואלי, מגנטים לאירועים הוא טרנד אירועים שממשיך לגדול ולהתרחב, וממשיך להיות פופולרי באירועים גדולים וקטנים. עקבו אחר הצעדים שלנו ובחרו צלם מוכשר במחיר מעולה, מקצוען שינציח את רגעי הקסם שלכם ויעניק לאורחים מתנה כיפית ושימושית!

לפרטים נוספים צרו קשר :