צרו קשר עוד היום !

03-6337554

חדשות ועדכונים !

אנטר אירועים במגוון מבצעים לקראת החג,
צרו קשר עוד היום למבצעים חסרי תקדים

אנטר אירועים, מגוון ספקים לאירועים
מושלמים, התקשרו לייעוץ ראשוני

לאירוע מושלם צרו קשר ונחזור בהקדם

אנטר אירועים בפייסבוק

הפקת אירועי קונספט

אירועים חגיגיים הפכו להיות דבר נפוץ ביותר בחיים שלנו, החל מחתונות ואירועים משפחתיים שונים ועד לאירועי חברה, ערבי הווי מסוג זה או אחר וכד'. כאשר חייהם של מרבית האנשים מוצפים באירועים רבים כל כך, קשה לחשוב על דרך לתכנן אירוע כך שיהיה מיוחד ובלתי נשכח עבור האורחים הנוכחים בו. אירועי קונספט הם התשובה למי שמנסה לתכנן אירוע חגיגי אשר יהיה מיוחד, ייחקק בזיכרונותיהם של הנוכחים וגם יכיל תוכן איכותי אשר יעמיק לתחום כזה או אחר, בניגוד למרבית האירועים ה"סטנדרטיים" אליהם אנו הולכים, אשר רובם מרגישים בדיוק אותו הדבר.

אירועי קונספט – מה זה בדיוק ולמה זה מתאים

 

אז למה בדיוק הכוונה במושג – "אירועי קונספט"? ובכן, אירוע קונספט יכול להיראות בצורות רבות ושונות. הכוונה הכללית היא כי לאותו אירוע ישנו נושא כלשהו אשר "מנחה" אותו, ומעניק אופי מסוים לאותו ערב. אותו נושא ("קונספט"…) יכול להיות מתחומים רבים ושונים, וניתן להעבירו בצורות שונות ומגוונות, הכל על פי רמת היצירתיות וההשקעה של מפיקי האירוע. את הקונספט המדובר ניתן להעביר באמצעות עיצוב ייחודי של המקום בו נערך האירוע, תלבושות שונות לצוות העובד באירוע (ואולי גם לאורחים עצמם), בנייה ייחודית של תפריט הקייטרינג עבור אותו אירוע וכד'.

אירועי קונספט מתאימים למגוון רחב של אירועים, וביניהם אירועי חברה ואירועים עסקיים, חתונות קטנות או גדולות, ימי חברה אשר מיועדים להיות אירועי כיף והווי וגם כאלו אשר מיועדים להיות מקצועיים, דוגמת כנסים או אירועי שיווק עבור מוצרים שונים.

כאמור, אירוע קונספט מציע רמת עניין ועומק שאין באירועים "רגילים" וסטנדרטיים, מהסוג שכולנו מכירים. לדוגמה, במקרה של אירוע עסקי המיועד לסייע לשווק מוצר מסוים או סתם ליצור חשיפה חיובית עבור חברה מסוימת בפני לקוחות פוטנציאליים, הקונספט שבאירוע יכול לשמור על רמת עניין גבוהה וגם לסייע להעביר מסרי שיווק שונים.

אך אירועי קונספט כמובן אינם רק לצורכי שיווק או פרסום. כל יום הולדת, אירוע חברה או כל אירוע אחר יכולים לקבל תפנית מעניינת באמצעות הפיכתם לאירוע קונספט. להלן מספר דוגמאות כלליות לאירועי קונספט, דוגמאות אשר יסייעו לנו להבין טוב יותר מהו אירוע קונספט ומדוע הוא טומן בחובו ערך מוסף ויכול להעלות את רמת העניין שבאותו אירוע.

אירועי קונספט – דוגמאות

 

אירוע בסימן מקום מסוים – אירועי קונספט רבים עוסקים בהקניית הרגשה של מקום מסוים, בדרך כלל אקזוטי. דוגמאות נפוצות הן אירועים בסגנון קאריבי (או הוואי), אך ניתן להרחיב רעיון זה למחוזות נוספים. למשל – אירוע בסגנון ירושלים העתיקה, אירוע חורפי בסימן אתר סקי מושלג, אירוע ג'ונגל ועוד.

 אירוע בסימן תקופה מסוימת – אירוע קונספט מעניין יכול לעסוק בתקופה מסוימת. החל מעשור מסוים (שנות השישים/שבעים שמונים..) ועד לתקופה התנכ"ית או אפילו לתקופה עתידנית בדיונית כלשהי.

אירוע מהאגדות – אירוע קונספט חמוד המתאים גם ובעיקר לימי הולדת ואירועים המכילים ילדים רבים הוא אירוע בסימן אגדות ופנטזיות ילדים שונות. לאף ילד לא יהיה משעמם ביום הולדת מסוג זה…

אירועי ספורט – אירועי קונספט מעולם הספורט מהווים אטרקציה מיוחדת, עבור אנשים מכל הגילאים. ניתן להחיות קונספט זה על ידי יצירת פינות משחקים שונות, הצבת מתקני ספורט כיפיים וכמובן התאמת העיצוב והתפריט לעולם הספורט (או לענף הספורט הספציפי בו אנו מעוניינים).

לסיכום, ניתן למנות עוד רעיונות רבים, שונים ומעניינים לאירועי קונספט שונים, אך הרעיון זהה בכולם. שימוש בקונספט מהנה וקליל כלשהו על מנת להפיח חיים מחודשים ומרעננים באירוע שאנו מפיקים.

מפורסם בחסות יקבי בנימינה, מקום לאירועים קטנים, לפרטים נוספים לחץ כאן.

לפרטים נוספים צרו קשר :