צרו קשר עוד היום !

03-6337554

חדשות ועדכונים !

אנטר אירועים במגוון מבצעים לקראת החג,
צרו קשר עוד היום למבצעים חסרי תקדים

אנטר אירועים, מגוון ספקים לאירועים
מושלמים, התקשרו לייעוץ ראשוני

לאירוע מושלם צרו קשר ונחזור בהקדם

אנטר אירועים בפייסבוק

הפתעות לאורחים בחתונה

החלטתם להתחתן? מזל טוב! עכשיו מפשילים שרוולים ומתחילה העבודה האמיתית. הפקת חתונה היא לא דבר פשוט ומצריכה המון עבודה – מציאת מקום, שמלת כלה, חליפת חתן, טבעות, מציאת רב או מחתן אלטרנטיבי, הפקת הזמנות, צלם, חברת קייטרינג, מוסיקה, שירותי בר ועוד. אבל יש עוד דבר אחד קטן, שלפעמים נשכח והוא זה שמשאיר את הטעם הטוב והזיכרון המתוק לאורך שנים כדוגמת מתנות לאורחים בחתונה. דרך מצויינת להוריד קצת מהעומס היא חברת הפקה שתעשה את הכל עבורכם ותשאיר אתכם פנויים בעיקר לכיף ובלי כל כאבי הראש שנלווים לאירוע המשמח הזה. עם זאת, הטאץ' האישי הוא לגמרי שלכם וכדאי להכניס את האופי והטעם האישי שלכם לחתונה, גם בחשיבה על המתנות לאורחים בחתונה, זה מה שעושה את כל ההבדל.

תקציב מתנות לאורחים – לא בהכרח מה שחשבתם

הבחירה להעניק לאורחים מתנה היא הדרך שלכם לומר להם תודה שעשו את המאמץ והגיעו במיוחד כדי לחגוג אתכם ולהפוך את האירוע לבלתי נשכח. אחרי המאמץ שלהם, התמורה שלכם היא במתנה שתעשה שמח, תפתיע ותשאיר זיכרון שיעלה חיוך לאורך זמן. ההחלטה לגבי מתנות לאורחים היא קודם כל תלויית תקציב ולכן חשוב לדעת כמה אורחים ומגיעים וכמה משאבים אתם יכולים להקצות לנושא. ההוצאות על החתונה הן גדולות וחשוב מאוד לעמוד במסגרת התקציב. מתנה בלתי נשכחת לא באמת תלוייה במחיר שלה, אלא דווקא בכמה חשיבה ותשומת לב הושקעו בנושא.

תנו לדמיון להתפרע

מתנות לאורחים בחתונה יכולות להיות ממש כל דבר, אבל הכי טוב לחשוב מה מייחד אתכם. האורחים שמגיעים מכירים אתכם והגיעו כדי לשמח אתכם, הידיעה כי גם אתם חשבתם עליהם היא יותר ממשמחת. מתנה יכולה להיות משהו שכבר מוכן, כמו מגנט תמונה עם הקדשה או תודה ותאריך החתונה, מחזיק מפתחות עם תמונה, ספר תהילים קטן, שוקולד או כל דבר אחר שנוספת לו חריטה או הקדשה מקורית. אפשר לקזז בעלויות עם מתנה קטנה אך באריזה בלתי נשכחת. את המארז ניתן בקלות, כמובן ע"י חברה מקצועית, להפוך למתנה יוקרתית ובעלת נופך אישי שתעלה חיוך על פני האורחים. אפשר כמובן גם לחשוב על רעיונות מקוריים שמתאימים בדיוק לכם – אם למשל אתם ידועים בכישורי אפייה אפשר לייצר ערכה קטנה לאפיית עוגיות, או למצוא קורצן עוגיות ולארוז אותו בצורה מיוחדת. אם אתם אוהבי פרחים אפשר להעניק זרי פרחים יחודיים לכל אורח. מיכל בועות סבון יכול להיות דרך מקורית שגם תעשה שמח בחתונה עצמה. אפשרות נוספת היא אביזרים קטנים לתחפושות – כובעים, מסכות, אפים של ליצן. ההפתעה המיוחדת שלם לאורחים תעשה את כל ההבדל.

אתם חשבתם עלינו – אנחנו חושבים עליכם

יש משהו מקסים בהדדיות, העובדה שאתם לקחתם את הזמן וחשבתם על האורחים שלכם, מתוך רצון לשתף אותם אפילו יותר בשמחה שלכם היא משהו שנשאר לאורך שנים. אז קחו את הזמן וחשבו איך אתם הייתם רוצים להיות מופתעים או מפונקים בחתונה ועשו את זה לאורחים שלכם. תודה היא דבר קטן אולי אבל שמשאיר טעם טוב לאורך זמן.

לפרטים נוספים צרו קשר :