צרו קשר עוד היום !

03-6337554

חדשות ועדכונים !

אנטר אירועים במגוון מבצעים לקראת החג,
צרו קשר עוד היום למבצעים חסרי תקדים

אנטר אירועים, מגוון ספקים לאירועים
מושלמים, התקשרו לייעוץ ראשוני

לאירוע מושלם צרו קשר ונחזור בהקדם

אנטר אירועים בפייסבוק

השכרת כספות לאירועים

אנטר אירועים מספקת שירות השכרת כספות לאירועים. במידה ואתם מפיקים אירועים מכל סוג שהוא ואתם זקוקים לכספת עבור האירוע שלכם אנחנו כאן כדי לספק לכם שירות השכרה של כל סוגי הכספות ובשירות הטוב ביותר, צרו קשר להשכרת כספת.

פרטים נוספים לגבי השכרת כספות לאירועים 

באופן כללי באירועים ישנו מקום רב לטעויות, חשוב מאוד לא לוותר על השכרת כספת איכותית עמידה וחזקה במיוחד שאותה ניתן לפרוץ רק באמצעות שירותיו של מנעולן מקצועי שמתמחה בכספות, שכן ישנן כספות רבות אותן כל אחד יכול לפרוץ. מדובר בעניין שהוא מועד לפורענות – כספת באירוע מכילה לפעמים סכומים של כמה מאות אלפי שקלים, רבים מתוכן במזומן!! אפילו אם ישנם שיקים למוטב בלבד ניתן למצוע דרכים לפרוע אותם. אנו מאחלים לכם לאירוע שלכם שלא תצטרכו להגיע למחשבה על נושאים כאלה בכלל ולחסוף את כל הכאב ראש מבעוד מועד על ידי השכרת כספת חזקה ואיתנה שתעמוד באתגר שמוטל עליה. מדובר באופציה היחידה לשמור על כמויות כסף גדולות במהלכו של אירוע או מסיבה. אם תאחסנו את הכסף המזומן והצ'קים במקום אחר, הרי שזו פרצה שקוראת לגנב, פשוטו כמשמעו.

בימינו אנו שומעים פעמים רבות איך העבריינים לא בוחלים באמצעים כדי להגיע למושא נפשם – הם פורצים לבתים בזמן שהחתן והכלה בחתונה לדוגמא, הם עוקבים אחרי הרכב שיוצא עם הצ'קים ושודדים אותו בדרך, הם קופצים מעל גדרות, מבטלים מנגנוני אבטחה, מרדימים את קורבנותיהם, והכל כדי להגיע לשלל. בואו למנוע את המצב באירוע שלכם באמצעות כספת. גם עבור אורחי האירוע מדובר על שירות שהוא נוח, מוכר, וכולם יודעים עליו ומה לעשות באמצעות הכספת באירוע. כך תמנעו פריצה באופן פשוט וקל. ישנן חברות רבות שמספקות שירותי אבטחה וכספות לאירועים כך שאם אתם מתכננים אירוע תוכלו בקלות ליצור קשר עם אחת החברות ולדאוג לאבטח את הכסף שלכם אפילו מפני פורצי הכספות או פורצי מנעולים בכל רחבי הארץ, החל מפורצי מנעולים בבאר שבע ועד נהריה.

ישנן כספות שמיועדות למעטפות וישנן כספות גדולות יותר בהן ניתן לאבטח חפצים או מתנות. כמו כן מספר השעות בהן הכספת נמצאת באירוע נתונה לבחירתכם, לפי גודל האירוע ומשכו. אנו ממליצים על יצירת קשר עם חברה להשכרת כספות שמותאמות נגד מנעולנים ופורצי כספות מקצועיים ביותר ושניתן לפתוח אותן רק באמצעות קוד סודי או מפתח מיוחד. רק כך תוכלו להיות שקטים ולקבל את הביטחון ששווה כל שקל.

לפרטים נוספים צרו קשר :