צרו קשר עוד היום !

03-6337554

חדשות ועדכונים !

אנטר אירועים במגוון מבצעים לקראת החג,
צרו קשר עוד היום למבצעים חסרי תקדים

אנטר אירועים, מגוון ספקים לאירועים
מושלמים, התקשרו לייעוץ ראשוני

לאירוע מושלם צרו קשר ונחזור בהקדם

אנטר אירועים בפייסבוק

מגנטים לאירועים – מזכרת נפלאה מהאירוע

היום זה כבר ברור – חתונה אופנתית אינה דומה כהוא זה לחתונות המסורתיות והמוכרות. גם לא ברית המילה אשר הייתה עד לא מזמן טקס שהופקד בידי הממסד הדתי וכמו כן טקסי בר המצווה שהפכו להיות מסיבה אמיתית לכל דבר. על מנת להפוך את האירועים הללו לבלתי נשכחים, מארגני האירוע בוחרים אטרקציה ייחודית אשר תהפוך את האירוע לבלתי נשכח עבור האורחים. נדמה כי מבין מגוון האטרקציות הקיימות כיום, המגנטים הם האהובים ביותר.

אטרקציה שנשארת לשנים רבות

שלא כמו זיקוקי דינור, רקדניות או תפאורה מיוחדת ובלתי נשכחת, מגנטים לאירועים הינם אטרקציה שנשארת עם החוגגים למשך שנים רבות. לאחר שנתיים, שלוש או ארבע שנים – גם אם לא הרמתם טלפון ואפילו לא יצא לכם להתכתב בחגים, מקבלי המגנטים יזכרו את האירוע לטובה ולו בשל התמונה הייחודית. על מנת להבטיח זיכרון מתוק מהאירוע – חשוב לוודא כי התמונות יוצאות באיכות גבוהה. תוצאה זו מתקבלת כאשר בוחרים בצלם איכותי שאינו מתפשר על איכות התמונות המצולמות.

זיכרון מתוק לאורחים

מגנטים לאירועים מזכירים לאורחים איך היה להם באירוע לפני אי אילו שנים. הזיכרון הופך את האירוע לחי יותר בתודעה של האורחים וזאת אף על פי הזמן החולף מהאירוע עצמו ועד לשנים מספר לאחריו. כל עוד המגנט יוצב על המקרר או בכל מקום אחר בולט, הוא יהפוך את האירוע בו המגנט חולק לרלוונטי ומעניין אפילו שחלף לא מעט זמן. המהדרין אף מצלמים יותר מתמונה אחת ומבטיחים כי התמונות יופצו אצל כל בני המשפה של האורחים.

דברים שנשארים בזכרון

בשל מיקומו של המגנט בבית האורחים  – על המקרר או על דלת הכניסה, יהיה קל הרבה יותר לזכור אותו ואת האירוע. מה גם שהזיכרון של בני האדם לא תמיד עובד בצורה רציונלית. ככל שתרבו להתבונן על אימג' מסוים, כך הוא יושרש טוב ועמוק יותר בתודעה. כאלה הם המגנטים. ככל שמתבוננים בהם יותר, אפילו בלא משים, הם נשארים בזכרון למשך זמן רב יותר וצפים חזרה לתודעה מהר יותר מאשר אימג'ים אחרים.

כיצד לבחור צלם מגנטים לאירוע?

צלם מגנטים בוחרים לפי מספר קריטריונים:

  1. צלם מגנטים מקצועי , בעל ניסיון באירועים גדולים
  2. איכות מגנט ברמה גבוה (חשוב שהמגנט יראה ברור ולא חשוך)
  3. כדאי מאוד לבדוק את שעות העבודה של צלם המגנטים ועוד…

צלם מגנטים בדרך כלל בוחרים מפה לאוזן או במילים אחרות דרך המלצה, כאשר צלם מגנטים מגיע עם המלצה אתם יכולים לראות את תמונות המגנטים שנוציא באירועים של אחרים, ועל ידי כך בעצם לא תקנו "חתול בשק" כי שירות מגנטים לפני הכל הוא מוצר איכותי ושירות טוב לקהל האורחים המוזמן לאירוע שלכם, ללא איכות טובה של תמונת המגנטים ושירות לא טוב לאורחים שלכם אין כל צורך במגנטים כאלו.

לפרטים נוספים צרו קשר :