צרו קשר עוד היום !

03-6337554

חדשות ועדכונים !

אנטר אירועים במגוון מבצעים לקראת החג,
צרו קשר עוד היום למבצעים חסרי תקדים

אנטר אירועים, מגוון ספקים לאירועים
מושלמים, התקשרו לייעוץ ראשוני

לאירוע מושלם צרו קשר ונחזור בהקדם

אנטר אירועים בפייסבוק

משקאות חריפים לאירוע

משקאות חריפים הם חלק בלתי נפרד מאירועים רבים הנחגגים באולמות וגני אירועים. גם אם אינם נצרכים על ידי כל האורחים הם דואגים לשפר את האווירה ולשחרר את העכבות אצל אנשים רבים. אם אתם מתכננים אירוע יוקרתי ואתם רוצים להתפנק ולפנק את האורחים הנכבדים שלכם- תנו להם את המשקאות הכי טובים כדי למקסם את ההנאה כך שביום למחרת ידובר על האירוע המושקע. בכתבה הבאה נסקור עבורכם את המשקאות האיכותיים שהכי הולכים היום באירועים.

ואן גוך

לא האומן ההולנדי אלא על מותג הוודקה המצליח שמגיע בשלל טעמים מתוקים. בארץ כשתשאלו את הצעירים מה הם מגדירים משקאות חריפים התשובה שתקבלו כנראה תהיה וודקה, לכן כדאי להשקיע בוודקה פרימיום שמגיעה בטעמים רבים. היתרון של ואן גוך הוא שאפשר ליהנות ממנה ללא ערבוב והיא מתאימה גם לאנשים שלא ממש אוהבים וודקה קלאסית.

ג'וני ווקר

לא הרבה אנשים שותים וויסקי, יש האומרים שהוא בעיקר משקה של גברים מבוגרים אבל היום גם נשים וצעירים יודעים לשתות וויסקי וליהנות ממנו. ג'וני ווקר הוא וויסקי מסוג סקוטי המעורבב ממספר חביות, כאשר כל סוג נקרא לייבל והוא מסמן כמה זמן יושן המשקה. המותג הנפוץ ביותר של החברה הוא בלק לייבל אשר מיושן לא פחות מ-12 שנים. הלייבל היקר והמפואר ביותר של החברה הוא הבלו לייבל שגילו הוא בין 21 ל-25 שנים, הוא יתאים יותר להרמות כוסיות והשקות, כך לדוגמא בזמן חתימת ההסכם בין חברת פייסבוק שקנתה את ענקית האסמסים whatsapp מספרים שבמהלך הפגישה לגמו הצדדים כוס בלו לייבל וחתמו על הרכישה.

יין ישראלי

אין זה סוד שהמשקאות דלעיל נחשבים יקרים יותר, לכן ניתן לאזן את התקציב ברכישת יין אדום, לבן וכמובן בקבוק שמפנייה טוב לרגע האמת. מחירים של יינות מתחילים ב-25 שקלים ויכולים לטפס מעלה מעלה. הציבור הישראלי פטריוט בכל הנוגע ליינות אדומים או לבנים, לכן בחרו לכם בקלות יין ישראלי משני הצבעים. כידוע יין אדום אהוב יותר על ידי מבוגרים ומשתלב טוב עם מאכלי בשר, ויין לבן אהוב על צעירים והולך טוב עם מאכלי דג.

בירה מהחבית

בירה מהחבית עשירה בהרבה בטעם ובטקסטורה מאשר בירה הנמכרת בבקבוק או בפחית. יצרניות בירה יש המון, אלו הנמכרות ביותר בארץ הן גולדסטאר וטובורג, ובדומה ליין קשה לטעות, לכן כדאי להחזיק בבאר חבית של בירה סטנדרטית שהאורחים כבר מכירים ורגילים אליה.

לפרטים נוספים צרו קשר :