צרו קשר עוד היום !

03-6337554

חדשות ועדכונים !

אנטר אירועים במגוון מבצעים לקראת החג,
צרו קשר עוד היום למבצעים חסרי תקדים

אנטר אירועים, מגוון ספקים לאירועים
מושלמים, התקשרו לייעוץ ראשוני

לאירוע מושלם צרו קשר ונחזור בהקדם

אנטר אירועים בפייסבוק

מתנה ללידה לאימא הטרייה

חברה או קרובת משפחה ילדה, השמחה בשיאה ואתם כבר מעוניינים להגיע לבית החולים עם מתנה ללידה, אך אולי כדאי כי תעצרו לרגע ותוודאו, כי אכן אתם אורחים רצויים, היות וזה יכול להיות מטרד עבור היולדת לקבל הרבה אורחים, כאשר יש לה עדיין כאבים ובקושי היא התאוששה מהלידה. היולדת לבטח עסוקה בטיפול בתינוק, בהליכה לחדר התינוקות ולהביא אותו בכל כמה שעות להנקה. אם היולדת עברה ניתוח קיסרי, לבטח היא לא תוכל לזוז הרבה. כאשר ליולדת יש מנוחה של שעה שעתיים, היא בטח תהיה מעוניינת לנמנם קצת, בכדי לאגור כוחות. ההמלצה הטובה ביותר, הינה לברר איתה באמצעות מסרונים, אם היא פנויה או מרגישה מספיק טוב, על מנת לקבל אתכם. שאלו אותה, באמצעות מסרונים, מה היא הייתה מעוניינת לקבל כמתנה, מה חסר לה או מה היא אישית הייתה רוצה.

מארזים למשל, יכולים להיות מתנה ללידה שלבטח תשמח, כאשר המארז הינו מגוון ויש לו כמה פריטים שיהיו שימושיים עבורה ועבור הרך הנולד. במידה ואתן כמה חברות, כדאי כי תבררו מה כל אחת קונה, כך שלא תהיינה כפל מתנות וחבל כי מתנות שהוצא עליהן כסף, ישכבו להן בצד ללא שימוש. כדאי להגיע עם משהו סמלי לבית החולים, במידה וניתן לבקר את היולדת ושמרו את  המתנה הגדולה יותר לאירוע או לביקור בביתה לאחר שכבר תתאושש.

מתנה ללידה- ליולדת ולתינוק\ת

יולדת תמיד רגישה יותר לאחר הלידה, ההורמונים מציפים אותה והיא תהיה מעוניינת, כי יעניקו לה יותר תשומת לב. חשבו עליה והכינו מאר  של מתנה ללידה שתכלול גם אותה, בתוספת עוד פריט לתינוק אם כובעים, גרביים, אוברול או אפילו דובון חמוד ורך שילווה את התינוק לשנים. שק שינה לתינוק, עשוי להיות יעיל וחשבו אולי על פריט זה. ניתן למצוא היום, הרבה חנויות שמוכרות מתנות גם לתינוק וגם ליולדת. ייעוץ עם צוות המוכרים בחנות, יכול להעלות לכם רעיונות מעניינים, מיוחד, כאשר ישנן מתנות רבות וחדשניות שבזמן שאתן ילדתן, הם לא היו קיימות ותופתעו. כולנו מעוניינים להביא מתנת לידה מקורית וכדאי לחפש גם בקטלוגים ברשת של חנויות אלה, המציעות עולם ומלואו, גם ליולדת וגם לתינוקה.

תקציב המתנה בהתאם לקרבה שלכם ליולדת

אם היולדת, היא אחות, חברה מאוד טובה, זה יהיה טבעי ביותר, לפנק אותה במתנה יוקרתית ומושקעת. חשוב, כי מתנה ללידה לא רק שתהיה יקרה, כי אם שימושית. ישנן הרבה יולדות שמקבלות מארזים יוקרתיים, אך הם אינם שימושיים דיים. מצעים לעריסה למשל, תמיד יכולים להיות שימושיים. גם צעצועים להתפתחות התינוק, עשויים להיות יעילים ולכן, חנויות המציעות מתנות ליולדות ותינוקות, יודעות לבחור את הצעצועים הבטיחותיים ביותר עבורם. מי שאינו מעוניין להפריע ליולדת בהחלמתה בבית החולים, כול לשלוח את המתנה באמצעות שליח, אם ברכישה עצמאית מהחנות או אם באמצעות רכישה מקוונת באינטרנט.  

לפרטים נוספים צרו קשר :