צרו קשר עוד היום !

03-6337554

חדשות ועדכונים !

אנטר אירועים במגוון מבצעים לקראת החג,
צרו קשר עוד היום למבצעים חסרי תקדים

אנטר אירועים, מגוון ספקים לאירועים
מושלמים, התקשרו לייעוץ ראשוני

לאירוע מושלם צרו קשר ונחזור בהקדם

אנטר אירועים בפייסבוק

עגילי יהלומים לכלה

יום החתונה הוא אחד הימים החשובים שיש.

ההתארגנות, ההתרגשות, האהבה שיש באויר – כל זה תורם ליצור היום המיוחד בחיים.

הירית פתיחה לאירגוני החתונה היא טבעת האירוסין עם יהלום שאיתה מציעים את הנישואין.
אחרי חגיגות האירוסין, מתחילים באירגוני החתונה: תאריך, אולם אירועים, שמלת כלה, נעליים, חליפת חתן, קייטרינג, צלם, הזמנות והרשימה עוד ארוכה.133322_418038641578272_1182883774_o

עגילי יהלום לכלה לא תמיד נמצאים ברשימה החובה לחתונה, אולם הם די פריט הכרחי להופעה המושלמת.
רוב הכלות בוחרות בתסרוקות שאוספת את השיער שלהן למעלה, וזה משאיר את איזור האוזניים חשוף ועירום.
עגילי היהלום הנכונים יכולים להשלים את ההופעה, כיוון שהם משלמים את מסגרת הפנים ומוספים לכלה את הזוהר הנכון לפנים.
את עגילי היהלומים כדאי לבחור אחרי שאתן סגורות על השמלה, על התסרוקות ועל האיפור, כיוון שעגילי היהלומים אמורים לתת טאץ' אחרון להופעה כולה.
לפני שאנחנו ניגשים לדון בסוגי העגילים שיתאימו לכלה, צריך לבחור איזה צבע זהב כדאי לבחור את העגילים.
הרוב יעדיפו את העגילי יהלום שלהם בצבע של טבעת האירוסין שלהם, אולם זה אינו הכרח. גם אם יש לך טבעת אירוסין מזהב צהוב, עדיין תוכלי לבחור עגילי יהלום מזהב לבן שיתאימו לכל ההופעה הלבנה שלך ביום החתונה.

ישנם שני סוגים עגילי יהלומים שיכולים להתאים לכלה: עגילי יהלום צמודי אוזן ועגילי יהלומים תלויים.

הבחירה בין שני סוגי העגילים מאד תלוי בטעם האישי של הבחורה, אבל כדאי להכניס עוד שני אלמנטים שיעזור לכם לבחור בין עגילי יהלום צמודי אוזן, או עגילי יהלומים תלויים:
1. התסרוקת של הכלה: אם מדובר על תסרוקת שבה כל השיער אסוף למעלה, עגילי יהלום צמודי אוזן יעשו את העבודה ויראו כמו שני כפתורים נוצצים על האוזניים ולא יעמיסו מדי על המראה.
אם מדובר על שיער נפוח ומפוזר – עגילי יהלומים תלויים יתאימו להופעה, ועם כל הינף של השיער ינצצו היהלומים כמו חלק מהשיער ויעניקו את הקסם המיוחד.
2. נוחות: אם את לא רגילה ללכת עם עגילים, רצוי לבחור בעגילי יהלומים צמודי אוזן, כיוון שעגילי יהלומים תלויים יכולים להכביד, להפריע וחלילה אף לפצוע אם לא רגילים אליהם.
3. תקציב: במידה ואין לכם הרבה תקציב להשקיע בעגילי היהלומים תצטרכו להתפשר על עגילי יהלום צמודי אוזן קטנים במיוחד, או עגילים משובצים מעט יהלומים קטנים, אך אל דאגה, כל יהלום באשר הוא יעשה את התפקיד שלו. זה היתרון ביהלומים.

בשורה התחתונה כשאת הולכת לבחור את העגילים שילוו אותך ביום החתונה, כדאי לזכור שעגילי היהלום האלו ימשיכו לשמש אותך גם אחרי כן (להבדיל מהשמלה), ויש להתחשב בעובדה הזו כשאת בוחרת את העגילי יהלום שלך.

לפרטים נוספים צרו קשר :