צרו קשר עוד היום !

03-6337554

חדשות ועדכונים !

אנטר אירועים במגוון מבצעים לקראת החג,
צרו קשר עוד היום למבצעים חסרי תקדים

אנטר אירועים, מגוון ספקים לאירועים
מושלמים, התקשרו לייעוץ ראשוני

לאירוע מושלם צרו קשר ונחזור בהקדם

אנטר אירועים בפייסבוק

שעונים – שי נפלא לאירועים

שי המחולק באירועים מהווה תזכורת לאורחי האירוע. השי משמח, מעלה חיוך ומותיר זיכרון נפלא ובמקרים רבים הוא אף יעשה את ההבדל בין סתם עוד אירוע לבין "האירוע" ב"ה" הידיעה שבו זכינו לקבל שי אישי ואם הוא יוקרתי, טוב אף יותר!

 ישנו מגוון רחב מאוד של  מזכרות, מתנות , ומוצרי שי לאירועים מסוגים שונים , אך נראה כי אחת המתנות הנחשבות ביותר הוא שעון !

 סמל סטטוס

בעבר מעמדו החברתי של האדם היה נקבע על ידי מוצאו, מעמד משפחתו, אך נראה כי אלו אינם רלוונטיים עוד ובכדי לדעת מה מעמדו החברתי של האדם יש לבחון ולהתייחס לפרמטרים אחרים שלעיתים לא נוכל לזהותם או לפרשם בקלות, אך יש אחד שקל מאוד לזהותו וזאת על ידי התבוננות פשוטה וקצרה על פרק כף היד של האדם. השעון אותו הם עונדים מהווים אינדיקציה למעמדו ומלמדים על האדם רבות. עקב כך, שעונים הפכו לסמל סטטוס מובהק במאות האחרונות !

כיצד ניתן ללמוד על הסטטוס מהשעון ?

המהפך שחל במאות האחרונות והפך את השעון לסמל המייצג את מעמדו של האדם, מלמד לעיתים קרובות על מצבו הכלכלי של האדם, על מעמדו החברתי ואף על סוג התפקיד שהוא ממלא בחברה כמו גם על טעם אישי של האדם העונד את השעון ועל אופיו או העדפותיו, כך למשל שעוני הרולקס הפכו לסמל יוקרה של המעמד הגבוה. הם אינם מייצגים רק את מצבנו הכלכלי כי אם גם על טעם טוב באיכות ובעיצוב. בדומה לכך, ענידת שעון דיגיטלי בעל יכולת ניתוח ושידור של פרמטרים פיזיולוגיים יכול ללמד כי האדם העונד אותו הוא חובב ספורט מושבע ואדם שעונד שעון בעל עמידות למים בעומקים עשוי להעיד על אדם חובב צלילה וכן הלאה.

חלוקת שעונים כשי באירועים

כפי שכתבנו קודם, במרוצת השנים פותחו מזכרות ומתנות לאירועים מסוגים שונים, אך נראה כי השעונים הם אלו שהפכו אירועים רבים מאירוע פשוט, לאירוע יוקרתי שייזכר לשנים רבות. "קרוב לעין קרוב ללב" – כנראה שיש דברים שפשוט נכונים תמידית והעובדה כי שעון היא מתנה שימושית ונחוצה לכל, בשילוב עם העובדה כי היא סמל, סמל למעמד, לטעם אישי, להעדפות, למצב כלכלי ועוד וכן העובדה כי מעידה כאלף עדים על הערכה והוקרה של האדם לו השי ניתן והיא אף מתאימה לכל סוגי האוכלוסייה ונישאת על פרק כף היד, הופכת את השעון למתנה האידאלית לאירועים. חשוב גם לזכור כי חלוקת שעונים באירועים מהווה פרסומת נפלאה למארחים, לאירוע ולחברה המייצרת את השעונים, כך שכולם יוצאים נשכרים מהמחווה הנפלאה !

לאור כל הכתוב לעיל, בפעם הבאה שיש לכם אירוע ואתה תוהים מה לבחור כשי לאורחים, אל תהססו כי אין כל ספק ששעונים הם המתנה האידאלית כדי שכולם יזכרו את האירוע שלכם !

לפרטים נוספים צרו קשר :